Notify Bar (8.x-1.0-alpha4) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Message
it: Messaggio

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Text Color
it: Colore del testo

en: Background
it: Sfondo

en: Display
it: Visualizzazione

en: Other
it: Altro

en: Front page
it: Prima pagina

en: Style
it: Stile
