Notify Bar (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Message
ne: सन्देश

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Text Color
ne: पाठको रङ

en: URL
ne: यूआरएल

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ
