Notify log (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: error
cy: gwall

en: warning
cy: rhybudd

en: critical
cy: difrifol

en: debug
cy: dadfygio

en: info
cy: gwybodaeth

en: notice
cy: hysbysiad

en: emergency
cy: argyfwng
