Notify log (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: error
de: Fehler

en: warning
de: Warnung

en: critical
de: Kritisch

en: debug
de: Debug

en: info
de: Info

en: notice
de: Hinweis

en: alert
de: Alarm

en: emergency
de: Notfall
