Notify log (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: warning
es: advertencia

en: critical
es: crítico

en: debug
es: depurar

en: info
es: información

en: notice
es: aviso

en: alert
es: alerta

en: emergency
es: emergencia
