Notify log (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: error
gl: erro

en: warning
gl: advertencia

en: critical
gl: crítico

en: debug
gl: depuración

en: info
gl: información

en: notice
gl: aviso

en: alert
gl: alerta

en: emergency
gl: emerxencia
