Notify log (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: error
hu: hiba

en: warning
hu: figyelmeztetés

en: critical
hu: kritikus

en: debug
hu: hibakeresés

en: info
hu: információ

en: notice
hu: megjegyzés

en: alert
hu: riasztás

en: emergency
hu: vészeset
