Notify log (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: error
km: កំហុស

en: warning
km: ព្រមាន

en: critical
km: សំខាន់​បំផុត

en: debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: info
km: ព័ត៌មាន

en: notice
km: កំណត់សម្គាល់

en: alert
km: ព្រមាន

en: emergency
km: បន្ទាន់
