Notify log (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: warning
ku: ئاگاداری‌

en: critical
ku: شه‌رمه‌زارە

en: debug
ku: هەڵدۆزین

en: info
ku: زانیاری

en: notice
ku: زانیاری

en: alert
ku: وریاکردنه‌وه‌

en: emergency
ku: ترسناک
