Notify log (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: error
lv: kļūda

en: warning
lv: brīdinājumi

en: critical
lv: kritisks

en: debug
lv: atkļūdošana

en: info
lv: informācija

en: notice
lv: brīdinājums

en: alert
lv: trauksme

en: emergency
lv: avārija
