Notify log (8.x-1.0) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: warning
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ

en: critical
pa: ਗੰਭੀਰ

en: info
pa: ਜਾਣਕਾਰੀ

en: notice
pa: ਸੂਚਨਾ

en: alert
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ

en: emergency
pa: ਐਮਰਜੈਂਸੀ
