Notify log (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: error
te: సమస్య

en: warning
te: హెచ్చరిక

en: critical
te: విశమం

en: debug
te: డీబగ్

en: info
te: సమాచారం

en: notice
te: గమనిక

en: alert
te: హెచ్చరిక

en: emergency
te: అత్యవసరం
