Notify log (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: error
be: памылка

en: warning
be: папераджэньне

en: critical
be: крытычны

en: debug
be: адладка

en: info
be: Інфармацыя

en: notice
be: паведамленне

en: alert
be: папярэджанне

en: emergency
be: надзвычайнае становішча
