Notify log (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: error
it: errore

en: warning
it: avviso

en: critical
it: critico

en: info
it: informazioni

en: notice
it: avviso

en: alert
it: avviso

en: emergency
it: emergenza
