Notify log (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: error
kk: Қате

en: warning
kk: ескерту

en: critical
kk: cыни

en: debug
kk: түзету

en: info
kk: ақпарат

en: notice
kk: хабарлама

en: alert
kk: ескерту

en: emergency
kk: авария
