Notify log (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: error
bg: грешка

en: warning
bg: предупреждение

en: critical
bg: критично

en: info
bg: информация

en: notice
bg: известие

en: alert
bg: тревога

en: emergency
bg: спешно
