Notify log (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: error
eo: eraro

en: warning
eo: averto

en: critical
eo: kritika

en: debug
eo: sencimigo

en: info
eo: informo

en: notice
eo: rimarko

en: alert
eo: atentigo

en: emergency
eo: krizo
