Notify log (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: error
fa: خطا

en: warning
fa: هشدار

en: critical
fa: بحرانی

en: debug
fa: اشکال‌زدایی

en: info
fa: اطلاعات

en: notice
fa: توجه

en: alert
fa: اخطار

en: emergency
fa: اضطراری
