Notify log (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: error
ml: പ്രശ്നം

en: warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: critical
ml: അടിയന്തിരം

en: debug
ml: ഡീബഗ്

en: info
ml: വിവരം

en: notice
ml: അറിയിപ്പ്

en: alert
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: emergency
ml: അടിയന്തരാവസ്ഥ
