Notify log (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: warning
my: သတိပေးချက်

en: critical
my: ဆိုးရွားနေသည့်/ဆိုးရွားနေ

en: debug
my: ယုတ္တိအမှား ရှာဖွေဖော်ထုတ်သည်

en: info
my: သတင်းအချက်အလက်

en: notice
my: အကြောင်းကြားစာ

en: alert
my: သတိပေးချက်

en: emergency
my: အရေးပေါ်
