Notify log (8.x-1.1) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: warning
or: ଚେତାବନୀ

en: critical
or: ଗୁରୁତର

en: debug
or: ତ୍ରୁଟି ଅନ୍ବେଷଣ

en: info
or: ସୂଚନା

en: notice
or: ଅଧିସୂଚନା

en: alert
or: ସତର୍କ ସୂଚନା

en: emergency
or: ଜରୁରୀ
