Notify log (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: error
sk: chyba

en: warning
sk: upozornenie

en: critical
sk: kritická chyba

en: debug
sk: ladenie

en: notice
sk: poznámka

en: alert
sk: upozornenie

en: emergency
sk: stav núdze
