Notify Manager (1.0.0) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Groups
az: Qruplar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Global
az: Qlobal

en: About
az: Haqqında
