Notify Manager (1.0.0) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: List
bn: তালিকা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Email
bn: ইমেইল

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: About
bn: সম্পর্কে
