Notify Manager (1.0.0) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Groups
ca: Grups

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Users
ca: Usuaris

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat

en: About
ca: Detalls
