Notify Manager (1.0.0) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Author
is: Høvundur

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: Users
is: Brúkarar

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: About
is: Um
