Notify Manager (1.0.0) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Groups
hi: समूह

en: Type
hi: प्रकार

en: Author
hi: लेखक

en: List
hi: सूची

en: Description
hi: उल्लेख

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Label
hi: लेबल

en: View
hi: देखें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: Email
hi: ईमेल

en: Created
hi: निर्मित

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Changed
hi: बदल गया

en: About
hi: के बारे में
