Notify Manager (1.0.0) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Groups
is: Hópar

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Users
is: Notendur

en: About
is: Um
