Notify Manager (1.0.0) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Groups
it: Gruppi

en: Type
it: Tipo

en: Author
it: Autore

en: List
it: Elenco

en: Description
it: Descrizione

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: Label
it: Etichetta

en: View
it: Visualizza

en: Updated
it: Aggiornato

en: Email
it: E-mail

en: Created
it: Creato

en: Users
it: Utenti

en: Notifications
it: Notifiche

en: Authored on
it: Creato il

en: Changed
it: Modificato

en: Global
it: Globale

en: About
it: Informazioni
