Notify Manager (1.0.0) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: About
ku: دەربارە
