Notify Manager (1.0.0) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: List
fa: سجل

en: Description
fa: شرح

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: تدوین

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: هویت

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Users
fa: کاربران

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Global
fa: سراسری

en: About
fa: درباره
