Notify Manager (1.0.1) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Groups
eu: Multzoak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Global
eu: Globala

en: About
eu: (r)i buruz
