Notify Manager (1.0.1) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Groups
hu: Csoportok

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Users
hu: Felhasználók

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Changed
hu: Módosítva

en: Global
hu: Általános

en: About
hu: Leírás

en: Notification List
hu: Értesítések listája

en: All Notifications
hu: Összes értesítés
