Notify Manager (1.0.1) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Groups
id: Grup-grup

en: Type
id: Jenis

en: Author
id: Penulis

en: List
id: Daftar

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Users
id: Pengguna

en: Notifications
id: Notifikasi

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Changed
id: Berubah

en: About
id: Tentang
