Notify Manager (1.0.1) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Groups
ja: グループ

en: Type
ja: タイプ

en: Author
ja: 投稿者

en: List
ja: リスト

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Email
ja: メール

en: Created
ja: 作成

en: Users
ja: ユーザー

en: UID
ja: ユーザーID

en: Notifications
ja: 通知

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Changed
ja: 変更済

en: Global
ja: グローバル

en: About
ja: アバウト
