Notify Manager (1.0.1) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Authored on
kk: Уақыты
