Notify Manager (1.0.1) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Users
sq: Përdorues

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: About
sq: Informacione
