Notify Manager (1.0.1) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
