Notify Manager (1.0.1) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Groups
ar: مجموعات

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Users
ar: المستخدمين

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير

en: Global
ar: عالمي

en: About
ar: حول
