Notify Manager (1.0.1) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Groups
el: Ομάδες

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Users
el: Χρήστες

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Global
el: Καθολικό

en: About
el: Περί
