Notify Manager (1.0.1) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Groups
es: Grupos

en: Type
es: Tipo

en: Author
es: Autor

en: List
es: Listado

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Label
es: Etiqueta

en: View
es: Ver

en: Updated
es: Actualizado

en: Email
es: Correo electrónico

en: Created
es: Creado

en: Users
es: Usuarios

en: Notifications
es: Avisos

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Changed
es: Modificado

en: About
es: Acerca de
