Notify Manager (1.0.1) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Global
fi: Yleinen

en: About
fi: Tietoja
