Notify Manager (1.0.1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Groups
gl: Grupos

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Users
gl: Usuarios

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado

en: About
gl: Información
