Notify Manager (1.0.1) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Groups
hr: Grupe

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Users
hr: Korisnici

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Global
hr: Opće

en: About
hr: Opis
