Notify Manager (1.0.0) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Groups
lt: Grupės

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Users
lt: Nariai

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: Global
lt: Globalus

en: About
lt: Apie
