Notify Manager (1.0.1) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Groups
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
