Notify Manager (1.0.1) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Groups
oc: Gropes

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Users
oc: Utilizaires

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat

en: About
oc: A prepaus
