Notify Manager (1.0.0) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Groups
ro: Grupuri

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Users
ro: Utilizatori

en: Notifications
ro: Notificări

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Changed
ro: Schimbat

en: About
ro: Despre
