Notify Manager (1.0.0) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Groups
tr: Gruplar

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: List
tr: Liste

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Changed
tr: Değişti

en: Global
tr: Genel

en: About
tr: Hakkında
