Send Notification to Slack (8.x-2.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Entity
de: Entität

en: Bundle
de: Subtyp

en: - Any -
de: - Alle -

en: Entity Type
de: Entitätstyp
